Új Gépjármű értékesítési tanácsadó kollégát keresünk Békéscsabán

Új Gépjármű értékesítési tanácsadó munkatársat keresünk.

Új személy és kishaszon géjárművek értékesítése valamint kapcsolattartás a meglévő ögyfélkörrel és új ügyfélkör kiépítése!

Értékesítési folyamatok nyomonkövetése és azok koordinálása! Ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása

Feladatok

  • Gépjárművek, tartozékok és hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Hatékony és eredményes tárgyalások lebonyolítása, az értékesítési lehetőségek maximalizálása céljából
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, napi szintű kapcsolattartás
  • Ügyfelek felé történő tanácsadás

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • új értékesítési módszerekre nyitottság és készség
  • pozitív, problémamegoldó szemlélet
  • csapatszellem, kreativitás, ambiciózus hozzáállás
  • rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • ügyfél orientált gondolkodás, magas fokú együttműködési készség
  • B-kat Jogosítvány

Előnyök

  • Autószakmában/értékesítésben való tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Összes eszközt a magas szintű munkavégzéshez
  • Folyamatos tovább képzések
  • Fiatalos csapat
  • Karrier lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!