Szállítás, fuvarozás

Speditőr, fuvarszervező állás Békésen működő telephelyünkön

Munkavégzés helye: Békés
2019. 03. 26. 15:55

Kizárólag magánkézben lévő társaságunk Békésen működő telephelyére keres speditőr/fuvarszervező munkakörbe új kollégát

Fő profiljaink közé tartozik a saját járművekkel történő fuvarozás belföldi és nemzetközi viszonylatban, építőipari kivitelezés, teher- és személy gépjárművek szervizelése, valamennyi típusú gépjármű időszakos műszaki vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata.

Várjuk jelentkezését a 06-70-770-3895 számon, illetve fényképes önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

  • nemzetközi, illetve belföldi fuvarok szervezése, nyomon követése, koordinálása saját gépjárműveink részére
  • Fuvarkalkulációk készítése, fuvarköltségek optimalizálása
  • Belföldi és külföldi megbízókkal történő folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Bel- és külföldi fuvarok szervezése, menedzselése, fuvarozó cégekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • AETR ismerete
  • Társalgási szintű idegennyelv-ismeret(ek)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Gyors helyzetfelismerés és döntés készség
  • Kiváló kommunikációs – és kapcsolatteremtő készség

Előnyök:

  • fuvarszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Szakirányú vagy Pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Több idegennyelv-ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, kitűnő munkahelyi környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos csapattal való együttműködés
  • szállítmányozási területen szerzett tapasztalat bővítésének lehetősége
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése