Baromfi-bolti eladói munkakörbe keresek munkatársat Békéscsabán

Baromfi Kuckó Bt.
Békéscsaba
Bruttó -1 Ft / óra
2019. 03. 06.

Békéscsaba Lencsési út 17 szám alatti Baromfi Boltba  (" Baromfi Kuckó") keresünk munkatársat.

Fő tevékenységi körök:

  • Minden , ami egy baromfi boltba elképzelhető.

Nekünk fontos minden jelentkező, akivel telefonon történő  időpont egyeztetés után személyesen  találkozunk itt a boltba kb 30 perc  erejéig, amely időtartam keretében beszélgetünk a feladatokról és a kölcsönös elképzelésekről.

Telefonszám: 36 30 865 0 911 - Forgács Tivadar

Feladatok

  • Lásd az előzőekbe : "  minden , ami egy baromfi boltba elképzelhető "

Elvárások

  • Elsősorban az, hogy együtt tudjunk dolgozni , a többi majd kialakul.

Előnyök

  • minden ami "EMBER "- i

Amit kínálunk

  • "hát az kicsit titok , majd meglátod"

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos