Senior kereskedelmi munkatársat keresünk Békéscsaba, Szarvas, Battonya, Mezőkovácsháza területekre

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Provident stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
  • Tagja leszel egy olyan motivált csapatnak, akik 2018-ban a legjobbak a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon.
  • Innovatív vállalatként folyamatosan fejlesztjük munkatársainkat és lehetőséget biztosítunk céges rendezvényeken való részvételre.
  • Rugalmas munkaidőben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyebben szervezheted.

Feladatok

  • Az üzleti eredmények elérése érdekében a vállalat pénzügyi termékeinek értékesítése;
  • Kiváló szolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek;
  • Csapat mentorállása, új csapattag betanítása;
  • Kontroll funkciók ellátása.

Elvárások

  • Tapasztalat az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Képesség hatni a csapatra;
  • Érettségi.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség;
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Függő, vagy független biztosításközvetítői  és pénzügyi hatósági vizsga;
  • Saját gépjármű.

Amit kínálunk

  • Főállás, alkalmazotti jogviszony;
  • Vonzó alapbér, egyéni és csapatbónusz kereseti lehetőség;
  • Céges mobiltelefon és tablet;
  • Munkavégzéshez üzemanyag térítés;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Sikerorientált, vidám csapat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott