Lakatos munkatársakat keresünk Békéscsabán

GÉP-BER Kft.
Békéscsaba
2019. 04. 24.

Főleg németországi exportra termelünk, jellemzően egyedi gyártású termékek előállításával, ehhez keresünk lakatos kollégákat.

Vállalkozásunk Békéscsabán, a Fiumei út 5. szám alatt működik, jelentkezőket személyesen, munkanapokon 8-12 óra között várunk.

Feladatok

  • A feladat acélból készült szerkezetek összeállítása, hegesztése fogyóelektródás eljárással.

Elvárások

  • A munkakör betöltéséhez szükséges a műszaki rajz áttanulmányozása, értelmezése valamint önálló munkavégzés.

Előnyök

  • A foglalkoztatási jogviszony a Munka Törvénykönyve szerint történik, próbaidő kijelölésével, melynek letelte után határozatlan munkaszerződést kínálunk.

Amit kínálunk

  • Kötött nappali munkavégzés 5:40-től 14:00 óráig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott