Vállalati Ügyfélreferens pozícióba munkatársat keresünk békéscsabai és Békés megyei munkavégzéssel

A Raiffeisen Bank középvállalati üzletágába keresünk ügyfélreferens kollégát, békéscsabai és Békés megyei munkavégzéssel.

Feladatok

Az egyik legdinamikusabb vállalati szegmensben (1,25 – 20 MRD Ft. éves árbevételű cégek) dolgozhatsz, aminek során a feladataid a következők lesznek:

  • Új potenciális ügyfelek felkutatása, partneri kapcsolatok kiépítése velük.
  • Meglévő ügyfél-portfóliód ápolása, hitelezési/bankolási igényeik professzionális kiszolgálása.
  • Aktív és passzív banki termékek értékesítése.
  • Az ügyfelekkel történő szerződéskötési folyamat menedzselése, előterjesztések írása.
  • A Raiffeisen bank értékeinek képviselete mind az ügyfelek, mind a kollégák irányában: (Felelősségvállalás, Változás, Szakmaiság, Csapatszellem)

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettséggel rendelkezel,
  • van már tapasztalatod banki/pénzügyi ügyfélkezelésben (preferáltan vállalati területen),
  • erős benned az üzleti/értékesítési szemléletmód,
  • jól tudsz érvelni, könnyen megérteted magad másokkal, és képes vagy az asszertív tárgyalásra,
  • strukturált gondolkodás jellemez,
  • motivál a felelősségteljes munkavégzés,
  • nem riaszt meg, ha angolul kell beszélned az ügyfelekkel,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk

  • Csapatként dolgozunk együtt, számítunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, pozitív légkörben valósíthatod meg önmagad, és nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz
  • szakmaiságban, tudásban a legjobbat adjuk: folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel,
  • tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk
  • és mindemellett versenyképes juttatásokat kínálunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!