Informatika, telekommunikáció

Gyengeáramú tevékenységi körbe keresünk üzlet- és művezető munkatársat Békéscsabán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
Fizetés: Nettó 300000 - 450000 / hónap
2019. 07. 16. 16:03

Innovatív szemléletű, konstruktív gondolkodású kollégát keresünk, kiemelkedő javadalmazással és fejlődési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszerek telepítésének és üzemeltetésének vezetése
  • Belső folyamatok koordinálása
  • Kiemelt ügyfélkörrel való napi kapcsolattartás
  • Rendszertervezés, értékesítés

Elvárások:

  • Hasonló szakmai területen szerzett szerelési tapasztalat
  • Csapatépítő személyiség
  • Kiváló IT képességek (Levél-, Dokumentum- és Táblázatkezelés, Integrált irányítási rendszerek)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • B kat. jogosítvány

Előnyök:

  • Vezetői képességek
  • Értékesítői tapasztalatok
  • Kapcsolatrendszer a régió B2B piacán
  • Magas szinten motiválható személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, innovatív munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag, mozgóbéres motivációval
  • Béren felüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése