Fizikai, segéd, betanított munka

Házvezetőnőt keresek bentlakással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
Fizetés: Nettó 100000 - 0 / óra
2019. 08. 21. 14:55

Házvezetőnőt keresek bentlakással. Szállás rezsi étel autó biztosított. A házvezetőnői állás mellet a gyermekemre is vigyázni kéne 4,5 éves kislány adott esetben , ha szükséges. Jogosítvány, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges. 20-45 éves korig. Fényképes önéletrajzot a következő mail címre kérek: fonaimate@gmail.com. Az állás komoly szerződéshez kötött. A másik fél teljes átvilágításra kerül bűnügyi nyilvántartás,khr,... stb. Így kérem simlisek ne is próbálkozzanak.

Feladatok:

  • Háztartás vezetése
  • főzés
  • takarítás
  • mosás
  • gyerekfelügyelet

Elvárások:

  • Jogosítvány,
  • Tiszta élet
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

Tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szállás
  • Koszt kvártély
  • Autó
  • Sok szabadidő

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése