Házvezetőnőt keresek bentlakással

Var-Szek Kft.
Siófok
Nettó 100 000 Ft / óra
2019. 08. 21.

Házvezetőnőt keresek bentlakással. Szállás rezsi étel autó biztosított. A házvezetőnői állás mellet a gyermekemre is vigyázni kéne 4,5 éves kislány adott esetben , ha szükséges. Jogosítvány, 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges. 20-45 éves korig. Fényképes önéletrajzot a következő mail címre kérek: fonaimate::at::gmail::dot::com. Az állás komoly szerződéshez kötött. A másik fél teljes átvilágításra kerül bűnügyi nyilvántartás,khr,... stb. Így kérem simlisek ne is próbálkozzanak.

Feladatok

  • Háztartás vezetése
  • főzés
  • takarítás
  • mosás
  • gyerekfelügyelet

Elvárások

  • Jogosítvány,
  • Tiszta élet
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

Tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szállás
  • Koszt kvártély
  • Autó
  • Sok szabadidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!