Műszaki rajzoló / konstruktőr pozícióban álláslehetőség Békéscsabán

MŰSZAKI RAJZOLÓ/ Konstruktőr

Egyedi és kis sorozatú szerszámok és szerszámtartók gyártásával foglalkozó cég, elkötelezett munkatársat keres Műszaki rajzoló / Konstruktőr pozíció betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Új termékek tervezése
  • Műszaki rajzok készítése
  • Konstrukciós dokumentumok folyamatos, karbantartása
  • Együttműködés az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőivel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzetség (Gépészmérnök)
  • 3-5 év konstrukcióban szerzett tapasztalat
  • Pro-Engineer és CAD programok ismerete

Előnyök:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszer ismerete
  • Olasz vagy angol nyelvtudás

Munkarend: egy műszakos munkarend: 7:30-tól - 16:00-ig

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Békéscsaba Ipari út 1-2 5600

Jelentkezés, szakmai önéletrajzzal, e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattinvta.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános