Fizikai, segéd, betanított munka

Horizontos munkakörben álláslehetőség Békéscsabán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2019. 09. 13. 14:18

Horizontos munkakörbe keresünk munkatársat.

Jelentkezni írásban ("Jelentkezem" gombra kattintva)  vagy személyesen a GÉP-BER Kft. Békéscsaba, Fiumei út 5. szám alatti telephelyén lehet.

Feladatok:

  • A feladat Skoda fúró-maróművön alkatrészek készítése önállóan, műszaki rajz áttanulmányozásával.

Elvárások:

  • szakmunkás vagy OKJ bizonyítvány,
  • szakrajz ismeret,
  • önálló munkavégzés,
  • 5 éves szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • A foglalkoztatás a Munka Törvénykönyve szerint történik, határozatlan idejű munkaszerződéssel, ami próbaidővel indul.
  • A munkavégzés állandó délelőtti műszakban, 5:40 és 14:00 között történik.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése