Gyártás, termelés

Műszaki előkészítő mérnök kollégát keresünk Békés megyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba és környéke
2019. 09. 24. 13:06

Modinvest Kft. - 28 éve a magyarországi piacon generálkivitelezőként jelenlévő dél -magyarországi építőipari vállalat - Műszaki Előkészítő - pozícióban keres munkatársat

Feladatok:

  • Kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
  • Saját és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, minőség-ellenőrzése
  • Kivitelezői teljesítések tételes, mennyiségi és minőségi átvétele, együttműködés a megrendelő helyszíni képviselőjével és műszaki ellenőrökkel
  • E-napló ellenőrzése, napi/heti bejegyzések készítése
  • A kivitelezési folyamatok dokumentálása, ellenőrzése
  • A technológiai, munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • A kivitelezés ütemtervnek megfelelő haladásának biztosítása, beavatkozás a kritikus pontokon
  • Havi felmérések elkészítése
  • Építő gépek és építési anyagok kontrollálása
  • Anyag kigyűjtések, rendelések, felhasználások ellenőrzése
  • Jelentések készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma/magasépítő technikus végzettség 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Építés-szerelési munkák jogszabályi hátterének, munkavédelmi, tűzvédelmi szabályok, stb. ismerete
  • Magabiztos, határozott, precíz, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó és elemző képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök:

  • angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • nagyprojektek kivitelezésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Projekt helyszínen történő munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése