Műszaki előkészítő mérnök kollégát keresünk Békés megyében

Modinvest Kft. - 28 éve a magyarországi piacon generálkivitelezőként jelenlévő dél -magyarországi építőipari vállalat - Műszaki Előkészítő - pozícióban keres munkatársat

Feladatok

  • Saját és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, minőség-ellenőrzése
  • Kivitelezői teljesítések tételes, mennyiségi és minőségi átvétele, együttműködés a megrendelő helyszíni képviselőjével és műszaki ellenőrökkel
  • A kivitelezési folyamatok dokumentálása
  • Havi felmérések elkészítése
  • Építő gépek és építési anyagok kontrollálása
  • Anyag kigyűjtések, rendelések, felhasználások ellenőrzése
  • Jelentések készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Magabiztos, határozott, precíz, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó és elemző képesség

Előnyök

  • angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • nagyprojektek kivitelezésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Projekt helyszínen történő munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános