Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelői álláslehetőség békéscsabai könyvelőirodában

Munkavégzés helye: Békéscsaba
2019. 10. 08. 08:51

Mérlegképes könyvelő kollégát keresünk békéscsabai könyvelőirodába. Cégünk 1991 óta nyújt teljes körű könyvviteli- és adótanácsadási szolgáltatást kisvállalati ügyfelei számára.

Feladatok:

  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (beérkező számlák, bank, pénztár, bér- és vegyes tételek)
  • Bevallások elkészítése
  • Főkönyv és analitika egyeztetése
  • Nyilvántartások vezetése excel táblázatban

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat kettős könyvvitel területén
  • Bérszámfejtési és beszámolókészítési ismeretek
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Adózással kapcsolatos naprakész ismeretek
  • Megbízható, önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése