Építőipar, építészet

Munkatársat keresünk fizikai munkára Békéscsabán

Munkavégzés helye: Békéscsaba
2019. 11. 08. 16:08

15 éve nyílászárók forgalmazásával, beépítésével foglalkozó dinamikusan fejlődő békéscsabai cég megbízható munkatársat keres fizikai munkára (áru kiszállítás, anyagbeszerzés, árukiadás, utólagos beállítások, kisebb javítások).

Amennyiben még nem csináltál hasonlót, de megtanulnád, akkor segítünk benne.

Előny, ha ezermester vagy!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet

vagy a 70/2353-114-es telefonszámon H-P-ig 8.00-18.00 óra között tudsz.

Feladatok:

  • Áru kiszállítás, anyagbeszerzés, árukiadás, utólagos beállítások, kisebb javítások.

Elvárások:

  • lehet pályakezdő is,
  • precíz munkavégzés,
  • kéziszerszámok, kisgépek alapfokú ismerete,
  • B kategóriás jogosítván,
  • jó fizikai erőnlét,
  • munkájára, és környezetére igényes.

Amit kínálunk:

  • bejelentett hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • céges autó,
  • jó hangulatú légkör,
  • szakmai fejlődés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése