Építőipar, építészet

Művezető/Építésvezető állás Békéscsabán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2019. 12. 16. 13:35

Az Inter Turbo Kft. (www.interturbo.net) békési telephelyére gyakorlattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Művezető/Építésvezető

pozícióba azonnali kezdéssel.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva illetve telefonon a +36-30/928-1879-es telefonszámon

Feladatok:

  • kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése
  • építési munkák műszaki, szakmai irányítása
  • kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • építési megbeszéléseken való aktív részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a műszaki előkészítőkkel és az alvállalkozókkal
  • alvállalkozói teljesítések koordinálása, az elvégzett munkák műszaki tartalmi, mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • ütemtervek nyomon követése
  • projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb művezetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú építőipari végzettség
  • határozott fellépés
  • önálló munkavégzés
  • alapszintű számítógép-kezelői ismeret
  • tervek önálló értelmezése
  • kiváló a szervező- és a problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • jártasság az elektronikus építési napló vezetésben
  • 3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes bérezés
  • teljes munkaidő
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése