Gépi forgácsoló kollégánkat keressük lendületes csapatunkba

Szécsinox Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Bruttó 300000 / hónap
2020. 05. 29. 09:23

Cégünk 20 éve folyamatosan működik. Különöbző emelőberendezések gyártásával foglalkozunk.

Keressük gépi forgácsoló kollágánkat lendületes csapatunkba!

Önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  1. Egyetemes esztergagép használata
  2. Szerelési és lakatos feladatok ellátása

Elvárások

  1. Szakirányú végzettség
  2. B kategóriás jogosítvány
  3. Precíz munkavégzés
  4. Káros szenvedélyektől mentes életvitel

Előnyök

  1. Lakatos tevékenységben szerzett jártasság
  2. Szakmai tapasztalat
  3. Vonótüskés csőhajlítógép kezelése

Amit kínálunk

  1. Országos szintű versenyképes jövedelem (fix+jutalék)
  2. Kiszámítható munkaidő beosztás
  3. Családias, nyugodt környezet