Művezető állás Békés megyében

Modinvest Kft.

2020. 02. 13.

Modinvest Kft. - 28 éve a magyarországi piacon generálkivitelezőként jelenlévő dél -magyarországi építőipari vállalat művezető pozícióban keres munkatársat

Feladatok

  • Építésvezető munkájának segítése
  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
  • Beszállított anyag átvétele
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása

Elvárások

  • szakirányú technikusi végzettség vagy építő-, építészmérnöki végzettség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó és elemző képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat

Amit kínálunk

  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!