Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő állás Békés és Csongrád megyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
Fizetés: Bruttó 200000 - 2800000 / hónap
2020. 06. 17. 10:07

Területi képviselő

Békés, Csongrád megyében

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérnénk elküldeni.

2020. június 17.. Békéscsaba

Feladatok:

  • Üzletkötés,partnerek lekezelése
  • Irányítani a reá bízott üzletek működését, kereskedelmi folyamatait
  • Felelősen nyomon követem üzleteim fő mutatószámait, folyamatosan optimalizálva azokat
  • Projekteken keresztül is lehetőségem van befolyásolni a cég jövőbeni sikerét és fejlődését
  • heti jelentési kötelezettség „felhő” alapon
  • belföldi és külföldi oktatásokon való részvétel,

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú mezőgazdasági szakirányú végzettség
  • Mezőgazdasági gép és alkatrész területén szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú empátia és kiváló meggyőzőkészség
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Napi utazás a kijelölt ügyfelek között
  • "B" kategóriás jogosítvány és több éves gépkocsivezetői gyakorlat

Előnyök:

  • Angol vagy Német nyelvtudás
  • mezőgazdasági munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése