Területi képviselő állás Békés és Csongrád megyében

KC-BÉKÉS Kft.
Békéscsaba
Bruttó 200 000 Ft - 2 800 000 Ft / hónap
2020. 06. 17.

Területi képviselő

Békés, Csongrád megyében

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérnénk elküldeni.

2020. június 17.. Békéscsaba

Feladatok

  • Üzletkötés,partnerek lekezelése
  • Irányítani a reá bízott üzletek működését, kereskedelmi folyamatait
  • Felelősen nyomon követem üzleteim fő mutatószámait, folyamatosan optimalizálva azokat
  • Projekteken keresztül is lehetőségem van befolyásolni a cég jövőbeni sikerét és fejlődését
  • heti jelentési kötelezettség „felhő” alapon
  • belföldi és külföldi oktatásokon való részvétel,

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú mezőgazdasági szakirányú végzettség
  • Mezőgazdasági gép és alkatrész területén szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú empátia és kiváló meggyőzőkészség
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Napi utazás a kijelölt ügyfelek között
  • "B" kategóriás jogosítvány és több éves gépkocsivezetői gyakorlat

Előnyök

  • Angol vagy Német nyelvtudás
  • mezőgazdasági munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott