Folyamatmérnök-Gyártástechnológus állás Békéscsabán

Folyamatmérnök-Gyártástechnológus

Egyedi és kis sorozatú szerszámok és szerszámtartók gyártásával foglalkozó cég, elkötelezett munkatársat keres Gyártástechnológus, ill. Folyamatmérnök pozíció betöltésére.

Feladatok

  • Műszaki rajzok készítése
  • Konstrukciós és gyártási dokumentumok folyamatos karbantartása
  • CNC programok készítése megmunkáló-gépekre ill. meglévő CNC programok karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzetség (Gépészmérnök)
  • 3-5 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Pro/ENGINEER, AutoCad program ismerete

Előnyök

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszer ismerete
  • Olasz vagy angol nyelvtudás

Munkarend: egyműszakos munkarend: 7:30-tól - 16:00-ig

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Békéscsaba Ipari út 1-2 5600

Jelentkezés, szakmai önéletrajzzal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános