Környezetvédelmi referens munkatársat keresünk Békés megyei munkavégzésre

"KÖRÖS-ÖKOTREND" Kft.

Környezetvédelem, hulladékgazdálkodás

Munkavégzés helye: Gyula

Bruttó 200000 - 280000 / Hónap
2021. 05. 19. 15:40

Cégünk környezetvédelmi mérnökirodaként Békés megyei ipari vállakozások felé nyújt környezetvédelmi szakértői és ügyintézői szolgáltatást.

Emellett beruházások előzetes környezeti hatásvizsgálatát, építési tervek szakértői munkáit, környezeti elemek vizsgálatát végezzük.

Feladatok

  • Ügyintézői feladatok ellátása, szerződött cégek felé nyújtott környezetvédelmi szolgáltatásokban
  • Beosztott mérnökként közreműködés környezetvédelmi szakértői munkákban,
  • A szakterülettel kapcsolatos adatok feldolgozása, felvitele az OKIR rendszerbe
  • Közreműködés helyszíni mintavételi és vizsgálati eljárásokban

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy környezetvédelmi végzettség
  • Műszaki számítások és rajz ismerete
  • MS Office 365 tapasztalt használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Betanulási időszak után önálló munkavégzés

Előnyök

  • Környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tudás
  • Gyulai lakhely

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka egy kis környezetvédelmi mérnökiroda tagjaként
  • Versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!