Békéscsabán szerkezetlakatos kollégákat keresünk

Szécsinox Kft.
Békéscsaba
Nettó 230 000 Ft / Hónap
2021. 08. 02.

Célunk, minél több helyre eljuttatni a termékeinket,hogy az önálló életmód mindenki számára elérhető legyen.

Segédeszközeink számos helyen megtalálhatóak, fürdőkben,strandokban és különböző intézményekben, ugyanakkor otthoni használatra is egyaránt alkalmasak.

Kizárólag rozsdamentes, minőségi anyagokat használunk fel berendezéseink elkészítése során.

Cégünk 20 éve működik.

Eleinte rozsdamentes fémek megmunkálásával és  csövek hajlításával foglalkoztunk,majd ezekből kezdtünk el különböző emelő berendezéseket gyártani

A termékeinket az évek folyamán állandóan fejlesztettük, hogy azok megfeleljenek a mindenkori igényeknek, feltételeknek.

Feladatok

  • Rozsdamentes (AISI) anyagok méretre vágása, előkészítése,
  • Emelőgépek összeállítása AWI hegesztéssel,
  • Elkészült részegységek összeszerelése.

Elvárások

  • Precíz, pontos, munkavégzés,
  • Szakirányú gyakorlat, végzettség,
  • Legalább alapszintű AWI hegesztési ismeretek, gyakorlat,
  • B kategóriára érvényes jogosítvány,

Előnyök

  • Egyetemes esztergagép biztonságos használata,

Amit kínálunk

  • Országos szintű versenyképes jövedelem (fix+jutalék),
  • Kiszámítható munkaidő beosztás,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott