Műszaki ügyintéző pozícióba munkatársat keresünk

30 éves múlttal rendelkező cégünk keresi új megbizható munkavállalóját, műszaki ügyintéző pozicióba.

Feladatok

  • műszaki adminisztráció
  • ügyfél kapcsolattartás
  • gépjármű ügyintézés
  • saját és külső javítások koordinálása

Elvárások

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • kreatív, talpraesett, határozott személyiség
  • terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség, megfelelő kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • B jogosítvány

Előnyök

  • szakirányú végzettség
  • tehergépjármű üzemeltetésben, javításában szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • a munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása
  • kiemelt bérezés, dinamikus, fiatalos csapat
  • stabil munkahely

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!