Általános irodai adminisztrátor munkalehetőség Békéscsabán

Általános irodai adminisztrátor.

30 éves múlttal rendelkező cégünk keresi megbízható és felelőségteljes munkavállalóját. Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni és nem ijedsz meg a kihívásoktól akkor mindenféleképp olvasd kicsit tovább.

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása (fuvarokmányok rögzítése, tehergépjárműveinkhez tartozó üzemanyagkártyák, autópálya készülékek nyilvántartása)
  • sofőrökkel való napi szintű kommunikáció
  • vállalatirányítási rendszerben történő háttérmunka

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten excel és word kezelés)
  • Min. középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontos, önálló munkavégzés, logikus gyors gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapattal való együttműködés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, pontos bérezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott