Mérlegképes könyvelő pozícióban munkalehetőség Békéscsabán

KONTFIDENT Kft.
Békéscsaba
Bruttó 260 000 Ft / Hónap
2022. 03. 22.

Békéscsaba belvárosában 22. éve stabil ügyfélkörrel működő könyvelőirodánk, főállású mérlegképes könyvelőt keres.

Feladatok

  • Könyvelés, adatrögzítés, bevallások készítése, egyéb adminisztrációs tevékenységek

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői bizonyítvány, számítógépes ismeretek, Excel felhasználó szintű ismerete, fiatalos, dinamikus, precíz, megbízható.

Előnyök

  • RLB könyvelőprogram ismerete, legalább 2 év szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel, pályakezdők is jelentkezhetnek.

Amit kínálunk

  • 260.000 Ft bruttó fizetés, évente két alkalommal jutalom, szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség, modern iroda, családias környezet, nyugodt légkör, kiváló csapatmunka.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott