Általános adminisztrátort keresünk békési telephelyre

Keressük új kollégáinkat adminisztrátor munkakörbe, az Inter Turbo Kft. békési telephelyére. Ha elég elszántnak érzed magad, érdekelnek egy iroda napi kihívásai és szívesen dolgoznál fiatalos csapatban, akkor jó helyen jársz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

  • office használat, kiemelten excel és word
  • vállalatirányítási rendszerben történő háttérmunka
  • adminisztratív feladatok ellátása (tehergépjárműveinkhez tartozó üzemanyagkártyák, autópálya készülékek nyilvántartása)
  • sofőrökkel és partnerekkel való napi szintű kommunikáció
  • pénztár kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség, felelősségtudat az elvégzett munkák iránt
  • pontos, önálló munkavégzés
  • logikus, gyors gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • bármilyen idegennyelv tudás
  • irodán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatalos csapattal való együttműködés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt, pontos bérezés a megbeszéltek szerint

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!