Műszaki ügyintézőt, általános adminisztrátort keresünk békési telephelyre

Inter Turbo Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Békéscsaba

2023. 01. 24.

Keressük új kollégáinkat adminisztrátor munkakörbe, az Inter Turbo Kft. békési telephelyére. Ha elég elszántnak érzed magad, érdekelnek egy iroda napi kihívásai, vagy a műhellyel kapcsolatos ügyintézések és szívesen dolgoznál fiatalos csapatban, akkor jó helyen jársz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

  • office használat, kiemelten excel és word
  • vállalatirányítási rendszerben történő háttérmunka
  • adminisztratív feladatok ellátása (tehergépjárműveinkhez tartozó üzemanyagkártyák, autópálya készülékek nyilvántartása)
  • sofőrökkel és ügyfelekkel való napi szintű kommunikáció
  • pénztár kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • megbízhatóság, terhelhetőség, felelősségtudat az elvégzett munkák iránt
  • pontos, önálló munkavégzés
  • logikus, gyors gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • fiatalos csapattal való együttműködés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt, pontos bérezés a megbeszéltek szerint
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!