Adminisztráció, irodai munka

Pályázatíró gyakornok kollégát keresünk Békéscsabán versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
Fizetés: Bruttó 1211 - 1211 / Óra
2018. 01. 04. 11:21

Projektekkel foglalkozó cégünk

Pályázatíró gyakornok

kollégákat keres!

Ha szereted a kihívásokat, fiatalos vagy és lendületes, szívesen dolgoznál, olyan munkahelyen ahol folyamatosan fejlődhetsz, jó csapatjátékos vagy, akkor köztünk a helyed!

Feladatok a következők:

  • Képzési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése
  • Pályázati elszámolással kapcsolatos teendők

Elvárásaink:

  • Legalább megkezdett főiskolai tanulmányokkal rendelkezz
  • Legyen jó kommunikációs készséged
  • Kiemelkedő problémamegoldó készséged
  • Legyél eredményorientált
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezz
  • precízen végezd a munkád
  • Rugalmas és lendületes legyél
  • Szeress csapatban dolgozni

A munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Együttműködésünk jellege:

  • Főállású munkavégzés

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes, komoly munka egy közvetlen, baráti csapat tagjaként
  • Céges laptop, iroda, minden szükséges eszköz
  • A legjobb minőségre törekvő csapat tagjaként olyan tudást sajátíthatsz el amit mindig hasznosítani tudsz majd
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük jelentkezésüket egy önéletrajz megküldésével, a bérigény megjelölésével a scg.sinkadia@gmail.com címre küldjék!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése