Adminisztráció, irodai munka

Ügyfélszolgálati irodavezető álláslehetőség Békéscsabán szakképzett munkavállalónak 25 év alatt

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2018. 03. 07. 10:59

Ügyfélszolgálati irodavezető álláslehetőség Békéscsabán, szakképzett munkavállalónak.

Elvárt szakképesítés:

  • Banki szakügyintéző
  • Banki tanácsadó
  • Pénzügyi szakügyintéző
  • Pénzügyi tanácsadó (a szak megjelölésével)
  • Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével)

Tapasztalat nem elvárás.

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása.
  • Kárbejelentések kezelése, adminisztrálása.
  • Szerződés tervezetek előkészítése.

További információ a megadott telefonszámon kérhető Simon Györgynél, továbbá a megadott e-mail címen is lehet jelentkezni.
Elsősorban 25 év alattiak jelentkezését várjuk.
Tel.: +36-70/385-5146
E-mail: gyorgy.simon.hun@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése