Raktáros munkalehetőség Békéscsabán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2018. 08. 06. 15:05

Raktárost keresünk Békéscsabára!
Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező raktáros munkatársat keres.
Feladatok:
beérkezett áru átvétele (minőségi, mennyiségi ellenőrzése), szakosított tárolása
naponta a nyersanyag kiszabat alapján az árukészlet kiadása a főzőkonyhára FIFO elv alapján.
raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása
raktár és a kapcsolódó helyiségek tisztán tartása
rendszeres leltárazás, készletfigyelés
egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
Elvárások:
középfokú végzettség
minimum 2 év szakmai tapasztalat
jó kommunikációs képesség
teherbírás
megbízható, precíz munkavégzés
önállóan és csapatmunkában is jó működés
Amit kínálunk:
korrekt munkafeltételek
hosszú távú, stabil munkalehetőség
étkezés biztosítása
Érdeklődni lehet a 20 397 0656 telefonszámon.
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az allas@junior-zrt.hu címen várjuk.
A pályázaton a tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését (raktáros)