Vendéglátás

Konyhai kisegítő, kocsihúzó munka Békéscsabán,teljes munkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2018. 10. 09. 13:13

Konyhai kisegítő, kocsihúzót keresünk Békéscsabára!

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező konyhai kisegítő, kocsihúzó munkatársat keres.

Feladatok:
• konyhai előkészítő feladatok ellátása a szakácsok irányítása alapján
• fekete és fehér mosogatás
• munkaterület tisztán tartása
• tálaló kiskocsi húzása

Elvárások:
• orvosi alkalmasság

Előny:
• üzemi konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• korrekt munkafeltételek
• hosszú távú, stabil munkalehetőség
• étkezés biztosítása
• egyéb juttatás

Munkarend: hétfőtől vasárnapig: 6:00-14:20

Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 9:00-16:00 között a 06/70 526 4457* telefonszámon lehet, vagy küldje el elérhetőségét az etkeztetes@ttti.hu e-mail címre Békéscsaba kocsihúzó jeligével.

Mindenkit visszahívunk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése