Adminisztráció, irodai munka

Békéscsabán műszaki előkészítő pozícióban munkalehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba
2018. 01. 10. 10:32

Békéscsaba székhelyű tartószerkezet-tervező mérnökiroda keres műszaki előkészítő munkatársat. Irodánk széles körben végez tervezési feladatokat. Többek közt acél-, és vasbeton vázas csarnokok, családi és társasházak, technológiai, valamint kiszolgáló létesítmények tervezésével foglalkozunk.

Feladatok:

  • Megrendelőkkel, szakági tervezőkkel való kapcsolattartás (email, telefon)
  • Adatok bekérése, koordinálása
  • Irodai munkaszervezés

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, Microsoft Word és Excel ismerete, Építőipari ismeretek,
  • Pontos precíz munkavégzés

Előny:

  • AutoCad program ismerete, angol, német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség

Fényképes önéletrajzodat a statikustervezes@gmail.com címre várjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése