Területi képviselő kollégát keresünk Békéscsaba és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békéscsaba és környéke
Fizetés: Bruttó 6913 - 6913 / Óra
2018. 09. 28. 23:48

Területi képviselő

Főbb feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása termékeinkről, termékek értékesítése
  • igényfelmérés
  • időpontegyeztetés
  • új üzleti ügyfelek felkutatása
  • vevőkör kialakítása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • B.kat jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • saját gépjármű
  • rugalmasság, önállóság
  • MS Office ismeretek
  • tanulási hajlandóság
  • aktív vagy passzív hallgatói viszony, felsőfokú képzettség, érettségi (érettségi esetében helyi képzések vállalása)

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, önálló munkavégzés
  • fix + jutalékos díjazás
  • díjmentes képzés a szükséges tudáshoz

Az állás betöltéséhez előny de nem feltétel:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Küldje el fényképes!!! szakmai önéletrajzát az ertekesitescsongrad@gmail.com e-mail címre, majd személyes interjú keretében megismerkedhet cégünkkel, megismerkedhet leendő munkatársaival!

Az önéletrajzban tüntesse fel mely településről jelentkezik!

Országosan bárhonnan végezhető, kötetlen munkalehetőség fő vagy mellékállásban!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Folyamatos

Fizetés: 200 000,00Ft – 350 000,00Ft /hónap

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése